Благодійна акція: нею став конкурс «Містер-ПДМУ-23»

4 травня 2023 року в Університеті завершилася благодійна акція, спрямована на підтримку воїнів ЗСУ. Підготовка до неї налічувала безліч перешкод:. спочатку пандемія, потім початок російсько-Української війни, але завдяки нашому мужньому народу та Збройним Силам України, всі учасники і вболівальники нарешті зустрілися. Конкурс інтелекту, мужності та краси успішно відбувся завдяки підтримки ректора університету, професора Вячеслава Ждана та активної і наполегливої праці його організаторів – первинної профспілкової організації студентів ПДМУ. Перед тим, як розпочати, після слів вдячності за подароване воїнами ЗСУ студентській спільноті творче свято, всі застигли у скорботній Хвилині мовчання, вшановуючи пам’ять полеглих. Шість найсміливіших, найзавзятіших хлопців, майбутніх лікарів, змагалися за перемогу. Ось їхні імена – Ілля Яковенко, Алефіренко Андрій, Гордієнко Родіон, Гончаренко Владислав, Бордак Денис, Мироненко Ернест. Візитівка, дефіле у костюмах, інтелектуальне змагання, хореографія, соло, - це лише неповний перелік етапів змагання, у якому кращий отримував більшу кількість балів від журі та завойовував прихильність глядачів. Колектив спортивно-бального танцю «Орхідея» на чолі з його очільницею Іриною Люблінською всіляко сприяв вияву їхніх здібностей. Улюблена всіма Пліка Вокаліс знову завойовувала гучні оплески захопленої талановитим виконанням глядацької зали. Всі учасники змагання були напрочуд талановиті. Гострі на розум та дотепне слівце, яскраві у вияві своїх творчих здібностей, вони фонтанували креативними ідеями. І всі так чи інакше були гідно визнані журі та глядачами. Бордак Денис (3 курс, медичний №1) – Містер ПДМУ 2023, Містер Креативність Яковенко Ілля (4 курс, стоматологічний факультет) – Віце-Містер, Містер Мужність Алефіренко Андрій (3 курс, медичний факультет №1) – Містер Глядацьких симпатій, Містер Багатогранність Гордієнко Родіон (1 курс, стоматологічний факультет) – Містер Оригінальність, Містер Артистичність Гончаренко Владислав (1 курс, медичний факультет №1) – Містер Цілеспрямованість Мироненко Ернест (1 курс, медичний №1) – Містер Харизматичність Але інтрига не знімала напруження вболівальників аж до оголошення лідера конкурсу. Нарешті! Член журі, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи, професор Валерій Похилько його називає. Денис Бордак визнаний Містером ПДМУ-23! Далі – як водиться, гучні оплески і палкі привітання та головні призи як самому переможцю, так і його творчим побратимам-переможцям в інших номінаціях. Планка досконалості, мужності і професійності для представника сильної статі серед студентів університету на 2023 рік встановлена. Цікаво, хто перевершить задану висоту? Дочекаємось нового у 2024 році наступного Містера ПДМУ і будемо не збавляти темпи у навчанні та участі у громадському житті. А усі отримані від заходу кошти будуть перераховані на адресу Окремого загону спеціальної дії «Центурія» (у складі 3-ої окремої штурмової бригади Сухопутних військ ЗСУ) для їхніх бойових потреб.

01.04.2023