«Майбутнє планети у наших руках»

Турбота про довкілля – обов`язок кожного задля нашого здорового майбутнього Немає простого рецепту вирішення екологічних проблем, але доведено, що разом, дотримуючись правил екологічної поведінки ми зможемо покращити нашу екосистему. Полтавський державний медичний університет, здобувачі вищої освіти та здобувачі фахової передвищої освіти Фахового медико-фармацевтичного коледжу університету долучилися до Всеукраїнської акції «Майбутнє планети у наших руках». На підтримку акції організовано прибирання прилеглої території біля гуртожитків університету, на території університету висаджено троянди та туї. За ініціативи адміністрації університету та здобувачів освіти ведеться підготовка та планується висадження дерев на території Полтавського військового госпіталю. Доброчинна акція проведена за підтримки Первинної профспілкова організація студентів та Студентського парламенту університету.

01.04.2023