«Стрес-менеджмент та емоційна рівновага в повсякденному житті: основні принципи та техніки»

Борімося зі стресом: на лекції вчили відпрацьовувати базові техніки 30 березня 2023 в стінах ПДМУ первинною профспілковою організацією студентів спільно з кафедрою психіатрії, наркології та медичної психології було організовано інтерактивну-лекцію на тему "Стрес-менеджмент та емоційна рівновага у повсякденному житті: основні принципи та техніки". Доцент ЗВО кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Дмитро Бойко виступив з доповіддю про основні міфи у сфері стрес-менеджменту. Присутніх ознайомили з основними принципами формування стресової реакції з позицій АКТ психотерапії через поняття трифлексу психологічної гнучкості. На лекцію також завітала вчителька Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ № 11 Тетяна Білій. Разом зі спікером учасники лекції відпрацювали базові техніки, що допомагають мобілізувати ресурси і сприяють спокійному продовженню активності у періоди стресу та "емоційного шторму". За традицією наших лекторіїв кодовим словом цього разу обрали "сова", що допомагало підтримувати жваву дискусію впродовж всього заходу. Запрошуємо ознайомитися зі змістом лекції та короткими рекомендаціями щодо виконання однієї з базових технік "кидання якоря" у додаткових матеріалах на сайті кафедри.

arrow