«Лікарі без кордонів: від Сходу до Заходу»

«Щоб дати зброї можливість одного разу врятувати тебе, ти маєш носити її з собою все життя»: тренуйся і у тебе все вийде! На базі спортивного комплексу університету До Дня Національної гвардії України у рамках циклу військово-патріотичних заходів ПДМУ під загальною назвою: «Лікарі без кордонів: від Сходу до Заходу» проведено відкритий стрілецький турнір серед здобувачів вищої медичної освіти та членів органів студентського самоврядування ПДМУ зі стрільби зі спеціальної стрілецької зброї з безпечними «електронними» пострілами системи «лазертаг». Заняття з вогневої підготовки (правила прицілювання) із різних видів стрілецької зброї за Програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби (молодший лейтенант) провели викладачі кафедри медицини катастроф та військової медицини і інструктори з вогневої підготовки Полтавського обласного військово-спортивного центру «Воїн». Судейська колегія турніру у складі представників профспілкової організації студентів та Студентського парламенту університету підбила підсумки якості виконання вправ зі зброєю та нагородила кращих студентів «солодкими» призами. Тренуйся і у тебе все вийде, не сумнівайся!