"Долаючи травматичні події: що таке ПТСР?"

9 березня 2023 року первинною профспілковою організацією студентів ПДМУ проведено відкриту лекцію на тему "Долаючи травматичні події: що таке ПТСР?" Розглянуто відмінності ПТСР від інших стрес-асоційованих психічних розладів, особливості діагностичних критеріїв різних міжнародних класифікацій та особливості фармакологічних та нефармакологічних принципів лікування з позиції доказової медицини. Захід відбувся в інтерактивному форматі зі значною кількістю питань від аудиторії. Додатково обговорено поняття генералізації, юридичні аспекти надання психіатричної допомоги та особливості організації надання психіатричної та психотерапевтичної допомоги військовослужбовцям. Серед актуальних питань від студентства було порушено проблематику взаємодій лікар-пацієнт з психічними розладами, пов'язаними зі стресом, та особливостей стосунків з близькими, які страждають на це захворювання.