«Лікарі без кордонів: від Сходу до Заходу»

«Ті, хто перекували свої рушниці на плуги, будуть орати на тих, хто цього не зробив». Томас Джефферсон У ПДМУ продовжується проведення циклу військово-патріотичних заходів під загальною назвою: «Лікарі без кордонів: від Сходу до Заходу». До Дня українського добровольця викладачі кафедри медицини катастроф та військової медицини університету за ініціативою та фінансової підтримки профспілкової організації студентів ПДМУ провели відкритте заняття з вогневої підготовки та тактики застосування різних видів стрілецької зброї військовослужбовців ЗСУ зі здобувачами вищої освіти, які проходять курс «Військової підготовки» за Програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби (молодший лейтенант) та бажаючими членами студентського активу медичного університету. Допомогу в проведенні заняття надали інструктори ПОДГО «Військово-спортивний центр «Воїн» та випускники гуртка «Захисник України» КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П.Котляревського ПМР Полтавської області». Тренуймося, станьмо сильнішими!